Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Office 365 – služby, které usnadňují život

Kamila Horská 0

V dnešním článku si řekneme něco o tom, co je to Microsoft Office 365.

V minulosti jste Office znali jako soubor softwarových komponentů známých zejména pod názvy Word, Excel, PowerPoint či Access. V posledních letech však tento produkt prošel zásadní transformací a dnes je Office poskytován ve formě software jako služba. To znamená, že spolu s již známými Wordem, Excelem či PowerPointem si můžete do této služby objednat a zakomponovat desítky dalších produktových komponentů a služeb, které vám mohou pomáhat v každodenním životě a nebo v byznysu. Jedná se na příklad o služby Exchange Online, SharePoint Online, StaffHub, Sway, Teams, které umožňují lépe spolupracovat v týmech a mnohé další.

Výhody

Ptáte se, jaké výhody vám tato služba přináší? Je to v první řadě nákladová efektivita. Můžete si totiž objednat software jako službu, stejně tak, jako jakoukoliv jinou službu, například vodu nebo elektřinu.

Další výhodu je platba za to , co skutečně využíváte. Zároveň je služba škálovatelná. To znamená, že si můžete službu objednat v takovém rozsahu, jaký vám vyhovuje. Koupíte si skutečně jen to, co potřebujete. Pořídíte si buď menší balík služeb nebo větší balík, přesně podle potřeby.

Další výhodou je produktivita a mobilita, protože tyto softwarové komponenty a služby na pozadí vám umožňují lépe pracovat a spolupracovat. A můžete pracovat kdykoliv a odkudkoliv, třeba i z thajské pláže, pokud budete chtít. Jediné co potřebujete je jen obyčejné připojení k internetu.

V neposlední řadě je to bezpečnost, protože Microsoft, jako dodavatel služby dbá na to, aby byla velmi dobře chráněná a zabezpečená jak vaše data, tak vaše aplikace, vaše koncová zařízení a infrastruktura, kterou používáte.

Všechny potřebné informace vám rádi sdělí naši konzultanti, nebojte se nám ozvat. Pokud si chcete Office 365 bezplatně vyzkoušet, rádi vám zajistíme zkušební verzi.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *