Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Vyhněte se různým verzím softwaru a ušetřete

dataclueadmin 0

Firmy mnohdy ve svém IT využívají software v různých verzích. Typicky se totiž do firem pořizují počítače postupně v čase dle aktuální potřeby. Zatímco nové počítače se vybavují nejnovějším softwarem, u starších bývá nainstalovaná i několik let zastaralá verze.

Objevují se tak čas od času problémy s kompatibilitou například wordových dokumentů či excelových tabulek, které se zobrazují různým pracovníkům různě nebo některé funkce zkrátka nemusí být dostupné. Uživatelům se špatně pracuje, ztrácí čas neustálým formátováním a požadavky na technickou podporu strmě rostou. Nemluvě o významných nákladech spojených s prostoji a IT servisem.

Řešením, které se nabízí, je samozřejmě sjednocení verzí kancelářského software. To však není snadné. Koupě nových PC nebo licencí totiž představuje významnou investici, je během na dlouhou trať a neutěšená situace mnohdy přetrvá léta. Nemluvě o tom, že každá verze vždy dříve či později zastará.

Lze vůbec docílit stejné verze kancelářského softwaru napříč celou firmou? Řešením je využití Office 365, kdy uživatelé ve firmě v ceně drobného měsíčního poplatku získají nejen neustále aktualizovanou verzi kancelářského balíku MS Office, ale především spoustu dalších užitečných aplikací, které jim pomohou v komunikaci, spolupráci, sdílení a zároveň posunou bezpečnost na nejvyšší úroveň.

Office 365 je sada aplikací, která zahrnuje mj. kompletní řešení e-mailu (nebudete potřebovat platit e-mailový server), sdílené kalendáře, obrovské úložiště souborů a sjednocené nástroje, které umožní zaměstnancům spolupracovat v reálném čase, sdílet informace a soubory, pracovat na dálku a to vše při nejvyšší dostupné úrovni zabezpečení. K tomu přičtěte výhody cloudového řešení: odpadají náklady na nákup serverů a službu je možné škálovat kdykoliv nahoru nebo dolů podle aktuálního počtu uživatelů.

Jak vychází měsíční předplatné cenově? Měsíční předplatné se platí přesně podle počtu aktuálních uživatelů a stojí měsíčně přibližně 300 Kč. To je méně než jedna setina mzdových nákladů při průměrné mzdě přesahující 33 tis. Kč v roce 2019. Stačí, aby nové nástroje ušetřily zaměstnanci jedinou hodinu práce za měsíc a investice se vrací. Nemluvě o ušetřených nákladech na technickou IT podporu.

Chcete se dozvědět víc o tom, jak může Office 365 pomoci vaší firmě?

Komentáře jsou uzavřeny.